top of page

SERKAN ATİK

İlk ve orta öğretimini Burdur’da tamamladıktan sonra 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl Mersin’de İngilizce Öğretmeni olarak göreve başlamıştır. 2010 yılında Mersin Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminde göreve başlamış, 2012 yılında Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimine geçmiştir. O tarihten bu yana çeşitli ulusal ve uluslararası projelerde proje uzmanı olarak görev yapmıştır.

Erasmus+ KA1-KA2 Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim, Yetişkin Eğitimi ve Gençlik Programları kapsamında birçok proje hazırlamış ve yürütmüştür. Özellikle bu alanda proje hazırlama, yürütme, yaygınlaştırma ve raporlaştırma alanlarında uzmanlaşmıştır. Bunun yanında Erasmus+ KA1 ve KA2 alanlarında her yıl yaklaşık 1000 kişiye eğitimler vermektedir. Bu projelerin hazırlanma döneminde her yıl 100 civarında projenin hazırlanmasına teknik destek vermektedir. 

Bunun yanında Çukurova Kalkınma Ajansı, SODES, TÜBİTAK 4004-4006-4007 alanlarında da proje çalışmaları bulunmaktadır. Bu alanlarda proje koordinatörü ve uzman olarak görev almıştır. Gerek ulusal gerek uluslararası her türlü hibe programlarına, araştırma ve yenilikçilik çalışmalarına katkı sağlama konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

bottom of page