top of page

PROJELERİMİZ

IMPROVING TECHNOLOGICAL SKILLS OF YOUTH

Erasmus+ Gençlik Programı 2022 Teklif Çağrısı Yılı 3. Başvuru Dönemi'nde KA152-YOU kapsamında sunduğumuz "Improving Technological Skills Of Youth" projesi Türkiye Ulusal Ajans tarafından desteklenenen projeler arasında yer almıştır.

png-transparent-european-union-erasmus-programme-erasmus-university-fear-turkey-blue-text-

A NEW ENTREPRENEURSHIP APPROACH IN THE DIGITAL AGE: DIGITAL ENTREPRENEURSHIP

Erasmus+ KA220-YOU - Cooperation Partnerships in Youth kapsamında ortağı olduğumuz "A NEW ENTREPRENEURSHIP APPROACH IN THE DIGITAL AGE: DIGITAL ENTREPRENEURSHIP" isimli proje İspanya Ulusal Ajansı'nca kabul almıştır. Derneğimizle birlikte Almanya, Fransa, İspanya, Macaristan, Litvanya ve Malta'dan kurumların yer aldığı projede, 18-28 yaş aralığında dijital girişimci gençler yetiştirmek için dijital araçların ve farklı ülkelerdeki girişimcilik fırsatlarının yöntem ve etkilerine odaklanılarak dijital girişimciliğe yenilikçi bir yaklaşım getirilecektir.

png-transparent-european-union-erasmus-programme-erasmus-university-fear-turkey-blue-text-

DUYUN! EĞİTİMDE BİZ DE VARIZ!

sivil-düşün-logo.png
yegid_png.png
erdemli_logo.jpg
erdemli_ram_logo.jpg

"Duyun! Eğitimde Biz de Varız!" projesi Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı tarafından desteklenmiştir. Proje kapsamında Erdemli İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Erdemli Rehberlik ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerin velilerine ve öğretmenlerine yönelik "Özel eğitim ihtiyacı olan bireylerin özellikleri", "Özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerin hakları", "Özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilere yönelik okullarda sunulan hizmetler" ve "Özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerin eğitim haklarına yönelik görev yapan kurumların tanıtılması" başlıklarında bilgilendirme ve bilinçlendirme kampanyası yürütülecektir.

DESTEK OL

Destek Ol projesi, Erdemli İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, Erdemli Rehberlik ve Araştırma Merkezi, İnovatif ve Girişimci Toplum Derneği (İNOGİT) işbirliğiyle Sabancı Vakfı Hibe programı kapsamında yürütülmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Projenin web sitesi için tıklayınız.

erdemli_logo.jpg
inogit.jpg
yegid_png.png
erdemli_ram_logo.jpg
SV_Hibe_Dikey.jpg
let-the-games-begin.png

KAPSAYICI EĞİTİM UYGULAMALARINA YÖNELİK ÖZYETERLİK ve TUTUM ÖLÇEĞİ GELİŞTİRME ÇALIŞMASI

Projemiz, AB tarafından desteklenen ve STGM (Sivil Toplum Geliştirme Merkezi) tarafından hibelendirilen, STÖ-Akademi İşbirliği Destek programı kapsamında yürütülmektedir.

CivilSocietyExchange_logo_header_v03_358

INNOVATIVE INITIATIVE ORGANISATION

Projemiz, AB destekli Civil Society Exchange programı kapsamında İngiltere'den B-Arts Derneği ile ortaklaşa yürütülmüştür. Projenin videosu için;

https://www.youtube.com/watch?v=TarLern_xjE&feature=youtu.be

AB SALTO BİREYSEL SEMİNERİNE KATILIM

Dernek üyemiz Serkan Yılmaz AB SALTO Bireysel Seminerine katılım sağlamıştır. Seminer farklı ülkelerden gelen gençlik çalışanlarının sorunlarını ele alarak almıştır.

salto4.jpg
salto.png
bottom of page